A place where you need to follow for what happening in world cup
cenkcuda

Bein Sport 1 Ekşi Sözlük Yorumları

0 0

Bein sport 1 canli maçları hd olarak yayınlayan paralı bir platformdur. Bein sportu bedavaizlemek isteyenler için : “Bein Sport nasıl bedava izlenir “yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bein sport kullanıcıları kullanan arkadaşlar ekşi yorumlarda fikirlerini paylaşmışlar. Sizde satın lmadan önce bu fikerlere bakarak karar verebilirsiniz. Bein sport ekşi sözlük yorumları şu şekilde.

Bein Sports Sürekli Yayın Sorunu!

Bein Sports Sürekli Yayın Sorunu! Bir daha Bein Sports mu asla.! Satana kadar 50 kere ararlar sattıktan sonra bir sorunda telesekreter ile konuşursunuz sonra. Sürekli TV de yayın gidiyor ekranda sürekli yok o sorunu yok bu sorunu yok cihazı kapat aç yok tekrar kurulum yap. Aylık 110 TL ödüyorum ama helal etmiyorum. TV de 5 tane kanal fazla olsun diye 110 TL verdim bir de 12 ayı peşin ödedim. Ama bir daha bu para oyununa düşer miyim?

Bein Sports Ticari Üyelik

Bein sport ticari üyeliği alıyorum yaklaşık 7-8 yıldır. Alana karda bizimle kardeş oluyorlar ama aldıktan sonra üvey evlat muamelesi yapıyorlar. Tomarla paramızı alıyorlar cebimizden en ufak sıkıntıda ücretli servis yönlendiriyorlar bu tekelcilikten bıktık artık bir yetkili duysun sesimizi.

Bein Sports Digiturk

Yurt Dışı Play! Ben yurt dışı spor paketi aldım ama 2 haftadır Bein Sports Max 1 ve 2 kanalları platformda gözükmüyor ve beni her gün farklı bahanelerle benim zamanımı çalışıyorsunuz. Umarım kısa sürede bu sorunu çözersiniz! O kadar para ödüyoruz ama bir nevi siz bizim haklarımızı alıyorsunuz. Böyle profesyonel bir marka olamaz ve olmamalı diye düşünüyorum. Sorunu açıkça belirtmeyip farklı yollar çizerek bizi kullanıyorsunuz, bu sizin profesyonelliğiniz.

Bein Sports Bein Connect Neden Müşteriye İlgisiz?

Ben 06.11.2019 tarihinde Bein Connect üzerinden Lig TV aboneliği aldım aldığımda 11×49=501 ₺ ödeme yaptım 18.11.2019 tarihinde satış fiyatı 8×49=394₺ düşmüş böyle bir şey olabilir mi bir anda 3 ay fiyat düşümü yapılabilir mi kullanmadığımda ayların iadesi için Canlı destekten yardım istiyoruz böyle bir şey mümkün değil diyor iade yapılamaz diyor. Güven yok. Bir daha Bein Spordan üyelik almak mı Allah korusun.

Yorumlar bu şekilde umarım hoşunuza gitmiştir. Sizde yorumlarada fikrinizi belirtebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.