cenkcuda
A place where you need to follow for what happening in world cup

Jojobet Para Çekme Sorunu Neden Kaynaklanıyor?

0 0

Bu sorunun cevaplarını arıyor iseniz, jojobet 201 sitenin finansal işlemler başlığındaki açıklamaları dikkatli bir şekilde okumanız gerekecektir. Site üzerinden para çekebileceğiniz farklı yöntemler, farklı limitler bulunmaktadır.

Bunun haricinde, belirli şartları öncelikli olarak yerine getirmeniz gerekecektir. Siteden para çekmek istiyor iseniz, öncelikli olarak en az bir defa hesaplarınıza para yatırmanız ve yatırmış olduğunuz bu parayı, bahis ya da oyun gruplarında kullanmanız gerekecektir.

Bu işlemi yaptıktan sonra, kazanç elde etmeniz durumunda, bonus elde etmeniz durumunda, bonusun çevrim şartlarını yerine getirmeniz durumunda, sorunsuz bir şekilde para çekim işlemi yapabilirsiniz.

Başka hangi gerekçelere istinaden sorun yaşandığı ifade edilmektedir. Jojobet ödeme yapıyor mu Limit dışında hareket edilmesinden dolayı, böyle bir sorunun gündeme geldiği görülecektir.

Limit, 100 Türk lirası olarak alt sınırda belirlenmiştir. Bunun daha altındaki kazançları geri almanız mümkün değildir. Diğer bir sorun ise, kullanıcıların karşısına para birimi olarak çıkarılmıştır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta vardır.

Üyelik kayıt formu üzerinde hangi para birimini tercih eder iseniz, para çekme işlemlerinde de o para birimini kullanmanız gerekecektir. Bu ayrıntıyı gözden kaçıran kullanıcılar, Jojobet para çekme sorunu şeklinde başlıkları açmaktadır. Ancak görüleceği üzere gerçek bir sorun değildir. Üyeler tarafından yapılan şahsi bir hatadır.

Jojobet 201 Para Çekme Sorunu Nedir?


Jojobet para çekme sorunu nedir? Burada karşınıza çıkabilecek tek sorun, verilen süreler içerisinde paraların hesaplarınıza yansıtılmamasıdır. Genel olarak 15 dakika işlem süresi benimsenmiş olup, 15 dakika geçtiği halde hesabınıza para gelmiyor ise, sitenin 24 saat çalıştırılan müşteri hizmetleri yani canlı destek hattı ile irtibata geçebilir ve yaşadığınız sorunu gündeme getirerek çözüm talebinde bulunabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.