A place where you need to follow for what happening in world cup
cenkcuda

Jojobet Para Yöntemleri Nelerdir?

0 0

Jojobet 203 para yatırma yöntemleri nelerdir? Site yönetimi tarafından belirlenmiş yöntemlerin ana başlıklarını, bitcoin ve kredi kartı, skrill ve paysafe card neteller ve cep bank ile banka havalesi seçenekleri meydana getirmiş bulunmaktadır. Bu yöntemlerin tamamında hızlı, güvenli işlem anlayışının ön plana çıkarıldığı dikkat çeken bir detaydır.

Jojobet203 Yatırım Limitler Nelerdir?


Jojobet yatırım limitleri nelerdir? Her bir yöntemin kendine göre farklı tanımlaması yapılmış olup, bu tanımlamalar aşağıda belirtilen şekilde karşınıza çıkacaktır. Bitcoin yöntemini tercih eder iseniz, bu sisteme sahip olan üyeler hesaplarına en az 1, en fazla 15.000 Türk lirası değerinde yatırım işlemini yapabilmektedir.

Kredi kartı yöntemini tercih etmeniz durumunda, en az 10 Türk lirası, en fazla 5.000 Türk lirası limitlerinde yatırım işlemini yapmanız mümkündür. Jojobet giriş Skrill yöntemini tercih eden üyelerin limitleri ise, en az 10 Türk lirası, en fazla 5.000 Türk lirası olarak açıklanmıştır. Paysafe card olarak bilinen ön ödemeli sistemi tercih edenlerinde kullanabileceği limitler en az 10, en fazla 5.000 Türk lirasıdır. Neteller yönteminde aynı standart uygulamalar gündeme getirilmiş ve en az 10, en fazla 5.000 Türk lirası limit ile işlem yapılacağı ifade edilmiştir.

Jojobet Yatırım İşlem Süresi?


Jojobet yatırım işlem süresi nedir? Site bu konuda kullanıcılarını, 15 dakikalık işlem süresi ile karşılamaktadır. Maksimum 15 dakika anlayışı gündeme getirilmiş olmak ile birlikte, elektronik sistemlerde anında ifadesinin kullanıldığı ve bu süreç içerisinde işlemlerin gerçekleştirildiği görülecektir.

Jojobet İşletim Ücreti?


Jojobet işetim ücreti? Site yönetimi para yatırma işlemlerinde herhangi bir kesinti yapmamaktadır. Gönderdiğiniz paralar üzerinden komisyon veya site masrafı ya da aidat şeklinde herhangi bir kesinti yapılmamakta olup, transfer edilen hesaplara gönderilen paraların bütün halinde kullanıldığı görülmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.