A place where you need to follow for what happening in world cup
cenkcuda

LoL’de Aphelios jojobet599 ile Nasıl Oynanır ?

0 0

Aphelios şampiyonu bir yarı aktif, iki aktif ve iki pasif yeteneğe sahiptir. 📺 Jojobet tv canli maç izle , ✅ jojobet599jojobet 599 💛 güncel giriş Aktif yeteneklerden ilki Q’ya bağlıdır. Karakter 2. seviyeye ulaşır ulaşmaz bu yeteneğe erişebilir. İkinci etkin yetenek R’ye bağlıdır ve 6. düzeydeki karakterler için kullanılabilir hale gelir. Bu yetenekler yükseltilmez ve yukarıda belirtilen seviyelerde otomatik olarak güncellenir.

Ayrıca Aphelios, diğer karakterler için aynı görünmeyen HUD ile donatılmıştır. Mevcut ana el silahı (1), karakterin Q (2), el dışı silah ve cephane (3), sıradaki bir sonraki silah (4) ve nihai yetenek (5) hakkında bilgi sağlar. LoL’deki diğer nişancılarda olduğu gibi, Aphelios oynarken karakterinizin konumlandırmasına azami dikkat etmek ve beladan uzak durmak önemlidir. Pek çok benzersiz yeteneği olmadığı ve çoğunlukla silahlara dayandığı için, bu karakterin düşmana mümkün olduğunca yakın hasar vermesi gerekiyor.

LoL Aphelios rehberimizin, bu yeni League of Legends karakterlerini oynamanızdan ve oyununuzu daha da heyecanlandırmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Ayrıca bu bilgiler espor bahisleri yaparken de işinize yarayacağı için özellikle böyle bir makale hazırlamak istedik.

Leave A Reply

Your email address will not be published.