cenkcuda
A place where you need to follow for what happening in world cup

Adana Demirspor Başakşehir Maçı canli izle Şifresiz, Bein Sports 1 Donmadan maç linki

1 0

Adana Demirspor Başakşehir Maçı canli izle Şifresiz, Bein Sports 1 Donmadan maç linki

Başak şehir bizden iyi oynadı, galibiyeti hakketti ama öyle saçma bir penaltı ile değil! eğer Başakşehir’in 91’de kazandığı pozisyon penaltı ise her maç 10 kez penaltı çalınmalı. her karambolde, her ceza sahası mücadelelerinde defalarca yaşanan ufak tefek şarjlar. başak şehirli oyuncu göğsünden sniper ile vurulmuş gibi atlıyor yazıklar olsun!

Adana Demirspor Başakşehir Maçı

Bu işler artık beceriksiz hakemler, yok bir takımı kayırıyorlar ile falan açıklanacak durumu geçti. hakemler abuk sabuk kararlar ile maç sonuçlarına direk etki ediyorlar.

son dakikalarda var uyarısı ile Baş Akşehir’e penaltı verilen pozisyonda aleksic’in ayağına net bir müdahale var. ilk yarıda da kalecinin topu kaçırıp okaka’nın ayaklarına daldığı pozisyonda ise penaltıyı çalamadı hakem. her ne kadar adana Demirspor’a sempati duysam da objektif baktığımda son penaltı kararı doğru.

Küçük takım büyük takım ayırmadan her maç birbirinin tersi kararlar üst üste geliyor. bir hafta biri yanıyor bir hafta biri. iğrenç işler döndüğünü düşündürüyorlar artık.

Adamlar 2 pozisyonda penaltı şüphesi olunca nasılsa birisi penaltıdır diye saçma sapan penaltı verdi, giresun maçıyla beraber bu maçtada son dk penaltısı ile kuponlar geldi, bahisçi arkadaşlarımız mutlu, Başak şehirli arkadaşlarımız mutlu, adana Demirsporlu arkadaşlarımız kızgın ve üzgün, genel futbol izleyicisi şaşkın.

1 Comment
  1. […] bet tv Adana Demirspor Trabzonspor maçı canli izle, Şifresiz maç yayınları veren kanalları aşağıdaki linklerden […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.