cenkcuda
A place where you need to follow for what happening in world cup

Bein Sport 1 HD Şikayetvar Yorumları

0 0

Şikayetvar yorumları bizler için yol gösterici. Bein sport şikayet var yorumları aşırı derecede olumsuz arkadaşlar malesef. Güncel bir Digiturk oluşumu olan Bein sport 1 Hd maçları canli ve paralı ver se de işini soluksuz ve kesintisiz yapıyor. Sizde bu yorumalara bakarak fikrinizi belirtebilirsiniz.

Bein Sports Kullanamıyorum

Digiturk Bein Sports kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum. Ekranda sürekli yazılım yükleniyor lütfen bekleyin yazıyor ve daha sonra kendi kendine kapanıyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde servis yönlendirmemiz gerekiyor diyerek 55 TL servis ücreti talep ediyorlar.

Bu yaşadığım sorun ilk değil görünen o ki son da olmayacak çünkü henüz daha geçen ay sinyal alamayan kutuyu değiştirip 55 TL’yi faturama yansıtmışlardı. Her ay 55 TL servis ücreti sebebi ile sürekli fatura harici ek ödeme yaparak biz kullanıcıları kandırıyorlar. Futbol izlemek için her ay 150 TL’yi geçen rakam ödemek mağduriyetin net göstergesidir. Verilen tüm paralarımı helal etmiyorum.

Bein Sports Yayını Kesildi!

Ben Digiturk Galatasaray maçlarını aldım ama ne yazık ki Galatasaray Beşiktaş maçına 1 saat kala yayın komple gitti yok fişi çıkar tak kurulum yap hepsini denedim hiçbir olmadı müşteri hizmetlerini aradım servis yönlendirildi dedi sonra 40 dakika kala tekrar aradım meğerse pazar günü 16:00 ‘ya kadar çalışıyorlarmış yapacak bir şeyleri yokmuş yani Bein’i çıkardım kendi uydumu taktım normal şekilde merkezi sistem çalışıyor bir de bize suç atıyorlar TFF söyleyelim de maçları öğlene alsınlar.

Bein Sports Taahhüdünü Yerine Getirmedi!

Bein Sports aldığım günden itibaren çok fazla problemle karşılaşmaktayım. Kurulumu yapmadan giden teknik servisle başlayan bu süreç dünkü Beşiktaş Galatasaray maçını izleyememem ile Doruk noktasına ulaştı. Müşteri hizmetlerinin kaba ve çözümsüz yaklaşım vardı.

Maçı dışarıda para vererek izlemek zorunda kaldım. Maçları izlemenin birçok yolu varken yüzlerce lira verip evde derbi maçını izleyememek kimse için kabul edilebilir değil. Maçı dışarıda para vererek izledim bugün de iptalle ilgili dilekçe faksladım.

Bein Sports müşterilerine vermiş olduğu yayın taahhüdünü herhangi bir mücbir sebep olmamasına rağmen yerine getirmemiştir. Bunun ilgili mağduriyet yaşamaktayım.

Leave A Reply

Your email address will not be published.