A place where you need to follow for what happening in world cup
cenkcuda

Bein Sport Kullanıcı Yorumları

0 1

Canli maç izleme kanalımız olan bein sport buguüne kadar yapılmış bütün kullanıcı yorumlarını sizlere sunacağız. Bein sport 1 üyelikleri pahalı olsada kullanıcılar yaşadıkları mutlulukları ve başarısızlıkları yorumluyorlar. Bein sport güzel olsa da çok pahalı be kardeşim.

Bein Sports Fatura Tutarım

Yüksek 100**949 üye numarası olarak tarafımdan yayın hakkı kullanılan hat ile ilgili yüksek fatura ödemekteyim. 129 TL tutarındaki fatura miktarım ile aynı içeriğe sahip komşu ve tanıdıklarım 85 TL gibi tutarlar ödüyorlar. Bunu söylediğimizde yeni üyeler için kampanyalar denebiliyor. Ama üstelik bahsettiğim diğer üyelerde eski üyelerdir ve bu tutarları ödüyorlar. Faturamda indirime gidilmez ve gerekli indirim konusunda geri dönüş yapılmaz ise üyeliğimi iptal edeceğim.

Bein Sports Yayın Sorunları!

Digiturk’ün Digiturk Play sistemi 2 sene kullandım. Ara ara sorun yaşadım tamam ama bu sene gibi olmadı. Bu sene uydu sisteme geçtim. Az önce maç yayını kesildi. Daha önce kaç kere telefonda Bein Connect problemi yaşadım. Mesaj yazıyorum, cevap gelmiyor. İptal süreci için mesaj attım. İvedi şekilde çözüm bekliyorum. Digiturk Play’e dönüşe karar verdim. 3 aylık cayma bedelini de bildirim olarak bekliyorum.

Bein Sports Yıllık Üyelik Mağduriyeti

Paketini 1 yıllık peşin ücretini ödeyerek aldım. İlk ay bir sorun olmadan izledim ancak daha sonra sözleşmeniz eksik evrak nedeniyle iptal edilmiştir diye bir mesaj geldi. Müşteri hizmetlerini aradım İstanbul Nokta iletişimden gelecekler denildi. Bir arkadaş geldi tekrardan sözleşme imzaladık yayınınızda bir sıkıntı olmayacak izleyebilirsiniz dedi. Ancak maç yayınları 1 hafta sonra kesildi. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım 1 hafta içinde sorun çözülür size 1 haftalık hediye verelim dediler tamam dedim. Büyük bir hevesle

Beşiktaş-Galatasaray maçını izlemek için TV yi açtığımda yine Üyeliğiniz bu paketi kapsamıyor uyarısını aldım. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ancak 24 saat içinde aranacağımı bu nedenle şu an maçı izleyemeyeceğimi belirttiler. Bende o zaman ne anlamı kaldı bu maçı da izlemeyeceksem o zaman iptal edin dedim. Zaten üyeliğiniz şuan da iptal olmuş görünüyor cevabını adım. Parasını peşin ödediğim halde üyeliğim nasıl ve neden iptal edilir? İlk üyelikte sözleşme imzalanır imzalanmaz yayınlar açılmasına rağmen ben 2 defa sözleşme imzalamama rağmen 1 haftada nasıl üyeliğim aktif hale getirilmez? Bir derbi maçını izleyemeyeceksem Bein Sports a neden o kadar para vereyim ki? Umarım mantıklı bir cevap verirsiniz.

Kaynak : Buradaki yorumalrın hepsi bein sport şikayetvar sitesinden alınmıştır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.