A place where you need to follow for what happening in world cup
cenkcuda

Jojobet %10 Arkadaşını Getir Bonusu

0 2

Bu Jojobet200 tv %10 arkadaşını getir bonusu nasıl kazanılır? Bu bonusun kazanılması için sitenin üyesi olunmasının yanında en az bir kere de para yatırma işlemlerinin gerçekleştirilmiş olması gerekiyor.

Kişinin arkadaşının siteye üye olurken referans olarak kişiyi göstermesi ve ilk para yatırma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra da yatırılan miktarın %10u kişinin hesabına aktarılıyor. Bu durum ise sadece ilk yatırımlar için geçerli tutulmuş. Bonustan maksimum olarak yararlanılabilecek miktar da 100 TL olarak site içerisinde belirlenmiş.

Jojobet200 %10 Arkadaşını Getir Bonusu Çevrimleri


Jojobet %10 arkadaşını getir bonusu çevrimleri oldukça uygun şekilde hazırlanmış. Bu kurallara baktığımızda kazanmış olunan bonusun 10 katının 2.00 oranda minimum olarak çevrilmesi gerktiğini görüyoruz. Kombine şeklinde yapılacak olan kuponlarda bu durum 1 maçın oranının 1.80 olması gerekiyor ve toplam oranın ise 2.00 olması gerekiyor.

Jojobet %10 Arkadaşını Getir Bonusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
Bu Jojobet %10 arkadaşını getir bonusunda dikkate edilmesi gerekenler olarak inceleyebileceğimiz birkaç nokta mevcut. Öncelikli olarak üye olan kişinin yatırım yapmadan önce bonusu alacak olan kişinin çeşitli bilgilerini canlı destek hattına vermesi gerekiyor. Bu bilgiler ad, soy ad ve tc kimlik numarasından oluşmakta. Yatırım yaptıktan sonra bilgi verilmesi durumunda bu bonus geçersiz sayılıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.