cenkcuda
A place where you need to follow for what happening in world cup

Giresunspor Galatasaray Maçı şifresiz HD, Donmadan izle Jojobet TV

1 0

Giresunspor Galatasaray Maçı şifresiz HD, Donmadan izle Jojobet TV üzerinden maçı donmadan ve şifresiz yayın olarak naklen izleyin. Galatasaray ligin çiçeği burnunda takımı olan Giresunspor ile karşılacaşacak. Maç öncesi iki takımda da sakat cezalı oyuncu yok. Seyir zevki yüksek bir maç olacak.

Giresunspor Galatasaray Maçı geniş özet izlemek için tıklayınız.

Giresunspor Galatasaray

Giresunspor Galatasaray Selçuk sports HD izle

Galatasaray TV kanalından maçı radyo FM olarak ilzeyebilecek gs taraftarı ama HD olarak izlemek isterseniz Selçuk sports HD olarak izleyebielceksiniz. Peki bu kanalın en büyük özelliği nedir diye sorarsanız bu maçı naklen ve Mobil üzerinden alabileceksiniz.

1 Comment
  1. […] Giresunspor Basın Sözcüsü Halil İbrahim Önal da yaptığı açıklamada, Beşiktaş karşısında güzel bir oyunla en iyi sonucu alacaklarına inandıklarını söyledi. Önal, 44 yıl sonra çıktıkları Süper Lig’de kalma yolunda geçtiğimiz hafta Malatya deplasmanında aldıkları 3 puan ile önemli bir avantaj yakalayıp düşme hattıyla aralarındaki puan farkını 10’a çıkardıklarını hatırlattı. Süper Ligde bu hafta kendi sahalarında Beşiktaş ile önemli bir maça çıkacaklarını aktaran Önal, “Beşiktaş’ı yıllar sonra Giresun’da ağırlamanın heyecanı yaşıyoruz. Rakibimizin gücünün farkındayız. Son haftalara girdik ve sahamızda kayıp yaşamak istemiyoruz” dedi. […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.